Dlaczego Montessori...?

 


Dlaczego warto wybrać Montessori?Montessori jest sposobem wychowywania dzieci, który kładzie nacisk na wsparcie swobodnego i naturalnego rozwoju maluchów. Maria Montessori tworząc tę wyjątkową metodę przeciwstawiła się systemowi „szkolnej ławki”, który jak twierdziła, tłumi aktywność i naturalny rozwój dziecka. My się z tym zgadzamy! Chcemy aby nasze dzieci miały swobodę wyboru oraz możliwość rozwijania się w sposób jaki wynika z ich charakteru i osobowości.

 

Nasze łóżeczka dziecięce zaprojektowane są tak aby wszystko co się na nich mieści było dostępne dla dzieci. Łóżeczka bez popularnych szczebelków zachęcają dziecko do wchodzenia, schodzenia, a także zabawy na nich wtedy kiedy ono samo ma na to ochotę. To sprawia, że maluch czuje się dobrze w swoim otoczeniu i chętniej w nim przebywa, a także przyzwyczaja się do łóżeczka co pomaga w samodzielnym, spokojnym śnie. Za tym poczuciem idzie wiele dobrego, dzieci rozwijają się w atmosferze bezpieczeństwa, kreatywności, sprawczości i swobody działania.

Stawiamy czoła wszechobecnemu „przebodźcowaniu” dzieci przez krzykliwe środowisko. Proponujemy stonowane – naturalne kolory, które sprzyjają rozwojowi dziecka.

Jeśli zastanawiacie się nad wystrojem wnętrza pokoju swojej pociechy i szukacie łóżeczka dziecięcego to dobrze trafiliście! Łóżko dziecięce to bardzo ważny mebel, który dobrze dobrany spełni większą rolę niż tylko miejsca do spania.

 

 

 

            


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl