Poznaj nas!

Kilka słów o nas! 

 

Bartek i Adam. Dwóch ojców, łącznie piątki wspaniałych i energicznych dzieci. 4 chłopaków oraz 1 dziewczynki : )

Za nami wiele nieprzespanych i ciężkich nocy, które skłoniły nas do refleksji i znalezienia przyczyny oraz rozwiązania problemu z zasypianiem naszych dzieci. Tak powstał pomysł produkowania naszych łóżeczek dziecięcych Montessori! Usypianie dzieci to niekiedy ogromne wyzwanie. Nie bez znaczenia jest wówczas nastawienie z jakim podejmiemy to wyzwanie oraz przekonanie, że najważniejsze co mamy wtedy do zrobienia to zapewnienie dziecku odpowiedniej opieki, ciepła i poczucia bezpieczeństwa.  

Bezpieczeństwo to również prawidłowo przygotowana sypialnia oraz odpowiednie łóżeczko. W naszej opinii odpowiednie czyli takie, w którym dzieci czują się dobrze, nie są zamknięte i pozostawione same sobie. Dzięki niskiej konstrukcji eliminujemy możliwość upadku z dużej wysokości dodatkowo niska rama to zachęta dla dziecka aby samo wchodziło i schodziło z łóżeczka. Natomiast otwarta konstrukcja - bez szczebelków - to obietnica otwartości i swobody jaką zapewniamy dzieciom. 


 W przypadku mebli, które pokryte są kolorem lub bezbarwną warstwą ochronną używamy najlepszych na rynku olejowosków lub lakierów mających pełne atesty bezpieczeństwa ("bezpieczna powłoka dla zabawek wg normy EN 71.3 i PN-EN 71-2" oraz "odporny na pot i ślinę wg normy DIN 53160").


  Z potrzeby serca, w wyniku długich obserwacji naszych dzieci i dzieci naszych przyjaciół, produkujemy meble dziecięce w myśl pedagogiki Montessori.

Łóżka dziecięce to nasza specjalność!

 

Bezpieczne, w całości wykonane w Polsce, z naturalnych produktów, nieszkodliwych dla dzieci, wspierające rozwój i samodzielność.

 …nasze łóżeczka dziecięce poddaliśmy poważnym testom w realnych warunkach - nasze dzieci skutecznie sprawdzają wytrzymałość łóżeczek każdego dnia ;)

  

Pozdrawiamy!
B&A

Kaja, Antoś, Nikoś, Mikołaj i Milan, oraz mamy Magda i Katia :) 

 

 Poniżej kilka zdjęć jak pracujemy

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl